LT | RU | EN |
KATALOGAS

 

 

“Prestižo linija” buvo įkurta 1993 metais. Ši kompanija sekmingai veikia grožio srityje jau ilgą laiką.Yra oficiali profesionalios plaukų kosmetikos platintoja Lietuvoje. Dutūkstantaisiais metais “Prestižo linija” tapo ekskliuziviniais šių brendų tiekėjeis bei platintojeis: “Lisap Milano”, „Innovatis Hair“

"Lisap Milano" yra profesionali - prabangi plaukų kosmetiką. Gamintojas tiekiantis kosmetika profesionalams nuo 1952 metu. Lisap viena is geriausių pasaulio lyderiaujančių kompanijų, kurianti ir gaminanti profesionalias priemones plaukų priežiūrai, jų grožiui ir sveikatai.

Kompanija turi savo laboratoriją, kurioje vyksta naujų produktų kūrimas. Lisap turi ir savo testavimo laboratoriją, kurioje nuolat atliekami bandymai, ieškant geriausių sprendimų, patenkinant pirkėjų norus ir pageidavimus Lisap gamykloje vyksta nuolatinė profesionalių paukų priežiūros linijų gamyba. Kiekvieną mėnesį Lisap stebina pasaulį vis naujesnių ir tobulesnių priemonių atsiradimu, didelį dėmesį skirdama produktų aromatams ir įpakavimo dizainui.
Lisap hairwell Inovatis Hair,Ispanija,Alicante