LT | RU | EN |

Dažai

Lisap Man beamoniakiniai dažai

10.87EUR
Prekės kodas: 327

Sandėlyje laikinai nėra

(120001)Beamoniakiniai dažai vyrams plaukams LISAP Man.

Dažai skirti sausiems, lužiniejantiems ir jautriems plaukams. Žilus plaukus nudažo 100%. HGL sistemos dėka dažai maitina ir atstato pažeistų plaukų struktūrą.

Naudojimas. Prieš plaukų dažymą būtina perskaityti informaciniame lapelyje esančias instrukcijas ir jų  laikytis. Informacinis lapelis įdėtas į dažų pakuotės vidų. Naudoti tik pagal paskirtį. Tik profesionalams.

Svarbūs saugos įspėjimai!Prieš plaukų dažymą būtina atlikti odos jautrumo testavimą. Nenaudoti produkto jei: plaukų dažymo priemonės anksčiau buvo sukėlusios alerginę reakciją, galvos oda jautri, sudirgusi arba pažeista. Tokiais atvejais prieš plaukų dažymą reikia  pasitarti su gydytoju. Produkto nenaudoti antakių ir blakstienų dažymui. Po naudojimo plaukus gerai išplauti. Vengti dažų patekimo į akis. Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu. Dažymo metu būtina naudoti apsaugines pirštines ir specialų apsiaustą. Dažų mišinį negalima naudoti antrą kartą. Gaminio nenaudoti vaikų plaukų dažymui. Saugoti nuo vaikų. Kiekis tutelėje  - 60 ml.Laikyti sausoje, vėsioje vietoje.

Galiojimo laikas: 60 mėn


Lisap hairwell Inovatis Hair,Ispanija,Alicante