LT | RU | EN |
KATALOGAS

LK OPC Oil Protection Complex

LK OPD dažai (blondinas kaštono atspalvio) 120009(7.2)

10.27EUR
Prekės kodas: 882

 (120009)LK OPC-oil protection complex

Profesionalus inovacinis kreminis dažiklis, turintis labai nedidelį kiekį amoniako ir praturtintas organiniais Argano ir Pasiflorų aliejais, sertifikuotas Ecocert ženklu(99.9 % ekologiškos kilmės ingredientų) .Sąjunga unikalaus antisenėjimo komplekso, fotostipriklio ir keramido A2 garantuoja puikų padengimą, spalvos stabilumą ir tobulą plaukų būklę po dažymo.

   Pasiruošimas dažymui: prieš paruošimą ir darbą būtinai mūvėti spec. pirštines. Dažai tepami ant sausų neplautų plaukų. Spalvos maišomos santikiu 1:1 su Develop 20/30 vol.(3% ir 6%)

  Eiliškumas:

Dažymas pirmą kartą: (kai plaukai nebuvo niekada dažyti). Užtepti dažus per visą plaukų ilgį ir galiukus,  palikti 20 min. tuomet vėl paruoštus dažus tepti ant šaknų, per visa plaukų ilgį ir ant galiukų. Laikyti 35 min.

Dažytų plaukų dažymas: dažus užtepti ant šaknų ir palikti 30 min. spalvai suvienodinti, po išlaikymo laiko plaukus sudrėkinti, praemulguoti ir palikti dar 5 min. Pasibaigus išlaikymo laikui, dar kartą praemulguoti ir gerai išplauti dažiklį su Top Care Repair Color Care šampūnu ir kartą uždėkite PH TopCareRepair priemonę rūgštinių likučių neutralizavimui ir spalvos  stabilizavimui.

  Svarbu: mūvėti specialias pirštines. Atlikti 48 valandų testą.

  Įspėjimai: dažiklis netinka asmenims, jaunesniems nei 16 metų. Laikina tatuiruote juodąja chna, gali padidinti alerginę reakciją. Nedažyti, jei veido oda išberta, jei galvos oda pažeista, jei  praeity būta alerginių reakcijų. Po dažymo, kruopščiai  išskalauti  dažus. Nenaudoti antakių ir blakstienų dažymui. Saugoti, kad nepakliūtų į akis. Pakliuvus dažams į akis- išskalauti dideliu vandens kiekiu, prieš tai išimti kontaktinius lęšius, jei tokie yra. Pasikonsultuoti su gydytoju. Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Tik profesionaliam naudojimuLisap hairwell Inovatis Hair,Ispanija,Alicante