LT | RU | EN |
KATALOGAS

Dažai

LK OPC (Oil Protection Complex)

10.27EUR
Prekės kodas: 783

Sandėlyje laikinai nėra

 

    (120009)LK OPC-oil protection complex

Profesionalus inovacinis kreminis dažiklis, turintis labai nedidelį kiekį amoniako ir praturtintas organiniais Argano ir Pasiflorų aliejais,sertifikuotas Ecocert ženklų(99.9 % ekologiškas kilmės ingredientų).Sajnga unikalaus antisenejimo komplekso,fotostipriklio ir keramido A2 garantuoja puikų  padengima ,spalvos stabilumą ir tobulą plaukų būklę po dažymo.

   Pasiruošymas dažymui:prieš paruošimą ir darbą būtinai mūvėti spec. pirštines.Dažai tepami ant sausų neplautų plaukų.Spalvos maišomos santikui 1:1 su Develop 20/30 vol.(3% ir 6%)

  Eileškumas:

Dažymas pirmą kartą :(kai plaukai nebuvo niekada dažyti).Užtepti dažus per visą plaukų ilgį ir galiukus ir palikti 20 min. tuomet vėl paruoštus dažus tepti ant šaknų,per visa plaukų ilgį ir ant galiukų.Laikyti 35 min.

Dažytų plaukų dažymas :dažus užtepti ant šaknų ir palikti 30 min. spalvai suvienodinti,po išlaikymo laiko plaukus sudrėkinti,praemulguoti ir palikti dar 5 min.Pasibaigus išlaikymo laikui, dar kartą praemulguoti ir gerai išplauti dažiklį su Top Care Repair Color Care šampūnu ir kartą uždėkite PH TopCareRepair priemonę rūgitinių likučių neutralizanimui ir spalvos  stabilizavimui.

  Svarbu:mūvėti specialias pirštines.Atlikti 48 valandų testą.

  Įspėjimai:dažiklis netinka asmenims,jaunesniems nei 16 metų.Laikina tatuiruote juodaja chna,gali padidinti alerginę reakciją.Nedažyti,jei veido oda išberta,jei galvos oda pažeista,jei  praety būta alerginių reakcijų.Po dažymo, kruopsčiai iškalauti dažus.Nenaudoti antakių ir blakstienų dažymui.Saugoti,kad nepaklūtų į akės.Pakliuvves dažams į akis- iskalauti dideliu vandens kiekiu,prieš tai išimti kontaktinius lešius,jei tokie yra.Pasikonsultuoti su gydytoju.Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje.Tik profesionaliam panaudojimu.

 

 


Lisap hairwell Inovatis Hair,Ispanija,Alicante