LT | RU | EN |

Daug moterų visame pasaulyje nepatenkintos savo plaukų išvaizda. Plaukai nusilpę, išsekę, lūžinėjantys, praradę gyvybingumą ir formą, nepaklusnūs, sunkiai sušukuojami. Kodėl taip atsitinka? Dėl žalingų aplinkos poveikių plaukai praranda didžiąją dalį gyvybiškai svarbių plauko struktūrai komponentų. Plaukų sandara tai proteinų, makromalekulių ir aminorūgščių jungtys. Kad plaukai atgautų savo pirminį grožį reikia atkurti prarastas aminorūgštis ir atgaivinti plaukus iš vidaus. 

     Easy build [to] – unikali sistema sukurta Lisap kompanijos tyrimų laboratorijose specialiai kapiliarines materijos ir plaukų svogūnėlių atkurimui. Ši  sistema suteikia plaukams apimlumo, elastingumo, jėgos ir stabdo plaukų senėjimo procesą. Easy build [to] – tai atgaiva ypač pažeistiems plaukams. Sistema  - tai keturi paprasti, bet tuo pat metu unikalūs produktai, kuriuos galima naudoti ne tik grožio salonuose, bet ir namuose. Tik keturi žingsniai iki sveikų ir gražių plaukų!

 

 Pirmas žingsnis Easy build [1] chelatinis šampūnas – 21 a. atradimas, nes tai iš tiesų „protingas“ šampūnas. Veikia dvigubai: klasikinis švelnus plaukų valymas ir aktyvus galvos odos, bei šaknų valymas. Sudėtyje esantys proteinai ir keratino kompleksas gauti iš novozelandiškų avių vilnos puikiai kondicionuoja ir stabdo plaukų senėjimo procesą, gydo plauką iš vidaus ir padengią plauko paviršių apsaugine plėvele. Dėl sudėtyje esančių komponentų, šis šampūnas ieško pačių silpniausių ir lengvai pažeidžiamų vietų, gyliai skverbiasi į jas suteikdamas intensyvų maitinimą ir gydymą.

 

Antras žingsnis Easy build [2]  – polimerinis gylus plaukų atkūrimas. Sudėtyje esantys  sojos proteinai, kreatinas ir kviečių aminorūgštys maitina, apsaugo ir atkuria plauką jau nuo pat pirmo panaudojimo; vitaminų kompleksas ( E, C, B3, B5, B6) maitina, drėkina ir stabdo senėjimo procesą.

 

Trečias žingsnis Easy build [3] – vidinis ir išorinis plaukų atkūrimas. Drėkinanti mikroemulsija – lengvas kremas, veikia iš karto patekęs į plauką. Sudėtyje esantis jūros dumblių kompleksas (biopolimerai, miniralinės druskos, vitaminai ir mikroelementai) atkuria plaukų gyvybingumą, elastingumą, stiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Raudonieji ir rausvieji jūros dumbliai turi daug organinių ir neorganinių jungčių, kurios maitina, drėkina, apsaugo, aktyvizuoja matobolizmą ir veikia plauką antiseptiškai. Ilgalaikis poveikis garantuojamas.

 

Ketvirtas žingsnis Easy build [4] – purškiamoji plaukų priežiūros priemonė, skatinanti išorinį plaukų atkūrimą. Ši priemonė papildomai efektyviai drėkina ir atstato plaukų struktūrą iš išorės, taip pat neleidžia lūžinėti plaukų galiukams. Sudėtyje esantis hidrolizuoto proteino ir silikonų sopolimeras ir kreatinas apsaugo plaukus nuo aukštos temperatūros, palengvindamas sušukavimą ir kondicionuojantis plaukus.

 

Easy build [to] plaukų atkuriamosios sistemos naudojimas. Lengvas ir paprastas!

 

 Easy build [1] chelatinį šampūną lengvai įmasažuoti į plaukus. Palikti 2 min. Gerai išskalauti. Procedūrą pakartoti ir praplauti plaukus dideliu kiekiu vandens.

 Easy build [2] – polimerą specialiu teptuku paskirstyti sruoga po sruogos ir įmasažuoti per visą plaukų ilgį. Tepti polimerą reikia prieš plauką, kaip dažymas tik atvirkščiai. Apviniuoti galvą termostatine kepure ir šildyti plaukus 10 min. Pasibaigus priemones veikimo laikui Easy build [2] polimerą palaikyti dar 2 min. be šilumos šaltinio. Praplauti plaukus dideliu kiekiu vandens.

 Easy build [3] mikroemulsija įmasažuoti į plaukus per visą jų ilgį ir palaikyti priemonę 2 min. Pasibaigus veikimo laikus gausiai praplauti plaukus po tekančiu vandeniu.

Easy build [4] – papurkšti ant drėgnų plaukų sruoga po sruogos prieš naudojant plaukų džiovintuvą. Nenuplauti. Šukuoti plaukus kaip įprasta.

 

 

 


Lisap hairwell Inovatis Hair,Ispanija,Alicante